Aktualności


2017-09-06: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/847 z dnia 20 maja 2015 w sprawie informacji towarzyszących transferom środków pieniężnych
Ban Spółdzielczy w Pawłowicach informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2015/847 z dnia 20 maja 2015 roku, w sprawie informacji towarzyszących transferom środków pieniężnych i uchylenia rozporządzenia (WE) nr 1781/2006 (Dz.U.UE.L.2015.141.1 z dnia 5 czerwca 2015r.) zmienił się zakres informacji, które winny zawierać dokonywane przez Państwa transfery środków pieniężnych (przelewy).

W związku z tym zwracamy się z prośbą o umieszczenie na dyspozycjach dokonania przelewu krajowego lub zagranicznego bez względu na walutę, składanych zarówno w formie papierowej, jak i za pośrednictwem systemu bankowości internetowej i mobilnej następujących informacji:
 • numeru rachunku zleceniodawcy oraz rachunku odbiorcy,
 • pełną nazwę/imię i nazwisko zleceniodawcy,
 • pełną nazwę/imię i nazwisko odbiorcy,
 • pełny adres zleceniodawcy: miasto, nazwa ulicy z numerem domu i lokalu.
Przelewy z brakującymi lub błędnymi informacjami o zleceniodawcy lub odbiorcy ze względu na obowiązki wynikające ze wskazanego powyżej rozporządzenia wspólnotowego mogą powodować:
 • opóźnienie w wykonaniu zleconego przelewu,
 • odrzucenie przelewu,
 • wstrzymanie przelewu.

W związku z powyższym zwracamy się do państwa z prośbą o dokładne uzupełnianie:

 • danych zleceniodawcy i odbiorcy w przypadku dyspozycji papierowych,
 • danych odbiorcy dla płatności dokonanych za pośrednictwem bankowości internetowej i mobilnej (prosimy o sprawdzenie czy dane kontrahentów, które maja Państwo zapisane w swoich systemach lub w systemie bankowości internetowej naszego Banku są kompletne, tj. zgodne z powyższym zakresem danych).

Powyższe dane nie powinny zwierać inicjałów, pseudonimów, nieoficjalnych zwrotów lub skrótów, poza ogólnie przyjętymi dla form prawnych.

Jednocześnie ze względu na obowiązek sprawdzania przez Bank kompletności danych zleceniodawcy i odbiorcy przelewu zwracamy się o przekazanie kontrahentom lub osobom, od których otrzymują Państwo przelewy krajowe i zagraniczne swoich pełnych danych, tj. imienia i nazwiska lub nazwy Państwa firmy, zgodnej z  dokumentami rejestrowymi złożonymi w Banku (jeśli takich danych obecnie nie posiadają).

Ponadto w związku ze wskazanym Rozporządzeniem pracownicy Banku będą prosić Państwa o okazanie dokumentu tożsamości w przypadku dokonania transferów środków pieniężnych, w tym wpłat gotówkowych, bez względu na kwotę transakcji.

Powyższe zasady są podyktowane koniecznością wypełnienia przez Bank obowiązków wynikających z obowiązujących przepisów prawnych.

2017-07-12: Punkt Kasowy Warszowice
Informujemy, iż od dnia 12.07.2017r.

Punkt Kasowy w Warszowicach

będzie nieczynny

Wszystkich Klientów zapraszamy do Centrali Banku

Za niedogodności serdecznie przepraszamy
2017-07-07: Paybynet
Z przyjemnością informujemy płacących w Internecie, iż uruchomiliśmy płatności internetowe Paybynet dla klientów korzystających z bankowości elektronicznej EBO eBank Online.

Dlaczego warto skorzystać z bezpiecznych płatności internetowych Paybynet:
 • bezpieczeństwo płatności - przelew wykonywany jest bezpośrednio z konta kupującego na konto sprzedawcy lub urzędu, bez zatrzymywania pieniędzy w instytucjach pośredniczących (widzisz na przelewie, komu przelewasz pieniądze),
 • szybkość płatności - informacja o płatności przez Internet przekazywana jest natychmiast do sklepu, co przyspiesza realizację zamówienia(rozliczenie płatności gwarantuje KIR),
 • wygoda użytkownika - dane przelewu w systemie bankowości internetowej są wypełniane automatycznie, dzięki czemu nie pomylisz się przy ich wprowadzaniu.

Paybynet można zapłacić nie tylko w e-sklepach. Korzystając z usług e-urzędu, można dzięki Paybynet wnosić opłaty administracyjne i skarbowe online.

Aby zapłacić przez Paybynet, wystarczy wybrać w e-sklepie jako formę płatności Paybynet, zalogować się do swojej bankowości internetowej i zaakceptować operację.

2017-06-27: Nowy system bankowości elektronicznej
  Informujemy, iż Bank Spółdzielczy w Pawłowicach uruchomił również dla Klientów Instytucjonalnych nowy system bankowości elektronicznej EBO eBank OnLine.

Zapraszamy do naszych placówek w celu zmiany systemu bankowości elektronicznej na EBO eBank OnLine.

Przypominamy, iż nowa aplikacja EBO eBank OnLine zapewnia Klientom:
 • dostęp do rachunku zarówno przez komputer jak i smartfon i tablet,
 • wygodę i oszczędność czasu poprzez możliwość składania dyspozycji bez wychodzenia z domu lub wręcz przeciwnie podróżując z daleka od domu,
 • możliwość kontaktu z Bankiem z poziomu konta,
 • prosty i przyjazny interfejs użytkownika,
 • poufność informacji i pewność zabezpieczeń,
 • dostęp do rachunku 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu,
 • przesyłanie powiadomień o zmianie salda na wskazany numer telefonu lub mail.

2017-05-24: Informacja
Informacja o sytuacji finansowej Banku Spółdzielczego w Pawłowicach na dzień 31.12.2016 r.

Wybrane elementy bilansu, rachunku zysków i strat oraz wskaźników sprawności działania Banku Spółdzielczego w Pawłowicach wg stanu na dzień 31.12.2016 r.
2017-03-17: Promocja Visa Business
Miło jest nam poinformować, iż płacąc kartą Visa Business można otrzymać następujące rabaty:
 • narzędzia.pl (sprzedawca narzędzi): 5% zniżki na elektronarzędzia przy płatności kartą Visa (oferta online)
 • Taxify (aplikacja do zamawiania taksówek): voucher o wartości 30zł na pierwszy przejazd taksówką przy płatności kartą Visa (oferta online/offline)
 • Valentini i Samsonite (torby i inna galanteria): 20% zniżki na galanterię skórzaną przy płatności kartą Visa(oferta offline)
 • CTI Telenet (serwis komputerowy): 20% zniżki na serwis laptopów przy płatności kartą Visa(oferta online).
Oferta ważna jest do dnia 31 maja 2017r.

Szczegółowe informacje dotyczące ofert dla klientów firmowych korzystających z kart Visa Business dostępne są na stronie https://www.visa.pl/karty-dla-firm/promocje-visa-business/
2016-12-09: PROMOCJA VISA
Do dnia 21 grudnia 2016r posiadacze kart VISA dokonując zakupów w jednym z 15 sklepów internetowych otrzymają swoje zamówienie poprzez darmową dostawę, którą zapewnią kurierzy Poczty Polskiej.
Sklepy internetowe umożliwiające nieodpłatną dostawę: 4 Home, City Sport, Emaco, Endo, Gandalf.com.pl, Garneczki, Helion, Internetowy Supermarket, Lideria, Minti Shop, Nodik, Ombre, Ravelo, Sport-Shop oraz Szkla.com.

Jedynym warunkiem skorzystania z darmowej dostawy kurierem Poczty Polskiej jest zapłacenie za zakupy w internecie kartą VISA.

Więcej informacji o promocji oraz szczegółowy regulamin dostępnych jest pod linkiem: https://www.visa.pl/pocztapolska
2016-12-09: PROMOCJA VISA DLA KLIENTÓW FIRMOWYCH
Płacąc kartą Visa Business można otrzymać następujące rabaty:
 • HiShine (automaty pralnicze): 15zł zniżki na pranie za minimumu 50zł przy płatności kartą Visa (oferta offline)
 • DPD (firma kurierska): 5 pierwszych przesyłek za 1 zł przy zakupie abonamentu na usługi kurierskie przy płatności kartą Visa (oferta online)
 • Akademia Bezpiecznej Jazdy (szkolenia kierowców): 20% zniżki na kursy bezpiecznej jazdy przy płatności kartą Visa (oferta offline)
 • Katalog Marzeń (nieszablonowe prezenty): 20% zniżki na pakiety Księgi Marzeń przy płatności kartą Visa (oferta online)

Promocja obowiązuje do 31 stycznia 2017r

Szczegółowe informacje dotyczące ofert dla klientów firmowych korzystających z kart Visa Business dostępne są na stronie https://www.visa.pl/karty-dla-firm/promocje-visa-business/
2016-11-27: PROMOCJA VISA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH
Płać kartą Visa i odbieraj kody promocyjne u partnerów promocji. Zagraj w rodzinne gry, ściągnij piosenki, emotikony i kolorowanki z Trolami!

Partnerzy promocji: allegro, Carrefour, claire's, empik.

Okres obowiązywania promocji od 14 listopada 2016r. do 19 grudnia 2016r.

Więcej informacji dostępnych jest pod linkiem: https://www.nagrody.visa.pl/
2016-11-21: Nowy system bankowosci elektronicznej
Z satysfakcją informujemy, iż Bank Spółdzielczy w Pawłowicach uruchomił dla Klientów Indywidualnych nowy system bankowości elektronicznej EBO eBank OnLine. Wprowadzanie nowych funkcji wynika z dążenia Banku do świadczenia usług na jak najwyższym poziomie i sprostaniu oczekiwaniom Klientów.

Nowa aplikacja EBO eBank OnLine zapewnia Klientom:
 • dostęp do rachunku zarówno przez komputer jak i smartfon i tablet,
 • wygodę i oszczędność czasu poprzez możliwość składania dyspozycji bez wychodzenia z domu lub wręcz przeciwnie podróżując z daleka od domu,
 • możliwość kontaktu z Bankiem z poziomu konta,
 • prosty i przyjazny interfejs użytkownika,
 • poufność informacji i pewność zabezpieczeń,
 • dostęp do rachunku 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu,
 • przesyłanie powiadomień o zmianie salda na wskazany numer telefonu lub mail.

Zapraszamy do naszych placówek w celu zmiany systemu bankowości elektronicznej na
EBO eBank OnLine.