Aktualności


2017-07-12: Punkt Kasowy Warszowice
Informujemy, iż od dnia 12.07.2017r.

Punkt Kasowy w Warszowicach

będzie nieczynny

Wszystkich Klientów zapraszamy do Centrali Banku

Za niedogodności serdecznie przepraszamy
2017-07-07: Paybynet
Z przyjemnością informujemy płacących w Internecie, iż uruchomiliśmy płatności internetowe Paybynet dla klientów korzystających z bankowości elektronicznej EBO eBank Online.

Dlaczego warto skorzystać z bezpiecznych płatności internetowych Paybynet:
 • bezpieczeństwo płatności - przelew wykonywany jest bezpośrednio z konta kupującego na konto sprzedawcy lub urzędu, bez zatrzymywania pieniędzy w instytucjach pośredniczących (widzisz na przelewie, komu przelewasz pieniądze),
 • szybkość płatności - informacja o płatności przez Internet przekazywana jest natychmiast do sklepu, co przyspiesza realizację zamówienia(rozliczenie płatności gwarantuje KIR),
 • wygoda użytkownika - dane przelewu w systemie bankowości internetowej są wypełniane automatycznie, dzięki czemu nie pomylisz się przy ich wprowadzaniu.

Paybynet można zapłacić nie tylko w e-sklepach. Korzystając z usług e-urzędu, można dzięki Paybynet wnosić opłaty administracyjne i skarbowe online.

Aby zapłacić przez Paybynet, wystarczy wybrać w e-sklepie jako formę płatności Paybynet, zalogować się do swojej bankowości internetowej i zaakceptować operację.

2017-06-27: Nowy system bankowości elektronicznej
  Informujemy, iż Bank Spółdzielczy w Pawłowicach uruchomił również dla Klientów Instytucjonalnych nowy system bankowości elektronicznej EBO eBank OnLine.

Zapraszamy do naszych placówek w celu zmiany systemu bankowości elektronicznej na EBO eBank OnLine.

Przypominamy, iż nowa aplikacja EBO eBank OnLine zapewnia Klientom:
 • dostęp do rachunku zarówno przez komputer jak i smartfon i tablet,
 • wygodę i oszczędność czasu poprzez możliwość składania dyspozycji bez wychodzenia z domu lub wręcz przeciwnie podróżując z daleka od domu,
 • możliwość kontaktu z Bankiem z poziomu konta,
 • prosty i przyjazny interfejs użytkownika,
 • poufność informacji i pewność zabezpieczeń,
 • dostęp do rachunku 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu,
 • przesyłanie powiadomień o zmianie salda na wskazany numer telefonu lub mail.

2017-05-24: Informacja
Informacja o sytuacji finansowej Banku Spółdzielczego w Pawłowicach na dzień 31.12.2016 r.

Wybrane elementy bilansu, rachunku zysków i strat oraz wskaźników sprawności działania Banku Spółdzielczego w Pawłowicach wg stanu na dzień 31.12.2016 r.
2017-03-17: Promocja Visa Business
Miło jest nam poinformować, iż płacąc kartą Visa Business można otrzymać następujące rabaty:
 • narzędzia.pl (sprzedawca narzędzi): 5% zniżki na elektronarzędzia przy płatności kartą Visa (oferta online)
 • Taxify (aplikacja do zamawiania taksówek): voucher o wartości 30zł na pierwszy przejazd taksówką przy płatności kartą Visa (oferta online/offline)
 • Valentini i Samsonite (torby i inna galanteria): 20% zniżki na galanterię skórzaną przy płatności kartą Visa(oferta offline)
 • CTI Telenet (serwis komputerowy): 20% zniżki na serwis laptopów przy płatności kartą Visa(oferta online).
Oferta ważna jest do dnia 31 maja 2017r.

Szczegółowe informacje dotyczące ofert dla klientów firmowych korzystających z kart Visa Business dostępne są na stronie https://www.visa.pl/karty-dla-firm/promocje-visa-business/
2016-12-09: PROMOCJA VISA
Do dnia 21 grudnia 2016r posiadacze kart VISA dokonując zakupów w jednym z 15 sklepów internetowych otrzymają swoje zamówienie poprzez darmową dostawę, którą zapewnią kurierzy Poczty Polskiej.
Sklepy internetowe umożliwiające nieodpłatną dostawę: 4 Home, City Sport, Emaco, Endo, Gandalf.com.pl, Garneczki, Helion, Internetowy Supermarket, Lideria, Minti Shop, Nodik, Ombre, Ravelo, Sport-Shop oraz Szkla.com.

Jedynym warunkiem skorzystania z darmowej dostawy kurierem Poczty Polskiej jest zapłacenie za zakupy w internecie kartą VISA.

Więcej informacji o promocji oraz szczegółowy regulamin dostępnych jest pod linkiem: https://www.visa.pl/pocztapolska
2016-12-09: PROMOCJA VISA DLA KLIENTÓW FIRMOWYCH
Płacąc kartą Visa Business można otrzymać następujące rabaty:
 • HiShine (automaty pralnicze): 15zł zniżki na pranie za minimumu 50zł przy płatności kartą Visa (oferta offline)
 • DPD (firma kurierska): 5 pierwszych przesyłek za 1 zł przy zakupie abonamentu na usługi kurierskie przy płatności kartą Visa (oferta online)
 • Akademia Bezpiecznej Jazdy (szkolenia kierowców): 20% zniżki na kursy bezpiecznej jazdy przy płatności kartą Visa (oferta offline)
 • Katalog Marzeń (nieszablonowe prezenty): 20% zniżki na pakiety Księgi Marzeń przy płatności kartą Visa (oferta online)

Promocja obowiązuje do 31 stycznia 2017r

Szczegółowe informacje dotyczące ofert dla klientów firmowych korzystających z kart Visa Business dostępne są na stronie https://www.visa.pl/karty-dla-firm/promocje-visa-business/
2016-11-27: PROMOCJA VISA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH
Płać kartą Visa i odbieraj kody promocyjne u partnerów promocji. Zagraj w rodzinne gry, ściągnij piosenki, emotikony i kolorowanki z Trolami!

Partnerzy promocji: allegro, Carrefour, claire's, empik.

Okres obowiązywania promocji od 14 listopada 2016r. do 19 grudnia 2016r.

Więcej informacji dostępnych jest pod linkiem: https://www.nagrody.visa.pl/
2016-11-21: Nowy system bankowosci elektronicznej
Z satysfakcją informujemy, iż Bank Spółdzielczy w Pawłowicach uruchomił dla Klientów Indywidualnych nowy system bankowości elektronicznej EBO eBank OnLine. Wprowadzanie nowych funkcji wynika z dążenia Banku do świadczenia usług na jak najwyższym poziomie i sprostaniu oczekiwaniom Klientów.

Nowa aplikacja EBO eBank OnLine zapewnia Klientom:
 • dostęp do rachunku zarówno przez komputer jak i smartfon i tablet,
 • wygodę i oszczędność czasu poprzez możliwość składania dyspozycji bez wychodzenia z domu lub wręcz przeciwnie podróżując z daleka od domu,
 • możliwość kontaktu z Bankiem z poziomu konta,
 • prosty i przyjazny interfejs użytkownika,
 • poufność informacji i pewność zabezpieczeń,
 • dostęp do rachunku 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu,
 • przesyłanie powiadomień o zmianie salda na wskazany numer telefonu lub mail.

Zapraszamy do naszych placówek w celu zmiany systemu bankowości elektronicznej na
EBO eBank OnLine.
2016-10-18: BFG
Niniejszym informujemy, że 9 października 2016r weszła w życie nowa ustawa z  dnia 10 czerwca 2016 o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowanych depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji (Dz.U. z 2016r. poz.996, która zmienia m.in.zasady gwarantowania depozytów w bankach

Kliknij tutaj aby poznać: Tryb i warunki otrzymania świadczenia pieniężnego z Bankowego Funduszu Gwarancyjnego w ramach obowiązkowego systemu gwarantowania depozytów